Ще В.П.Катаев писав: "...Від Кароліно-Бугаз до гирла Дунаю на сто верст розтягнувся чудовий в світі пляж. Пісок на нім дивовижної білизни і тонкості..."
Ми Працюємо - Ви відпочиваєте!
Табір розташований  на курорті “Сергіївка“ Чорне море ( с.м.т. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область). Курорт славиться чудовими піщаними пляжами, теплим і чистим морем. 
ДОТ “Богатирьонок” має власний пляж, який має безпечний підхід на Чорноморське побережжя , не  перетинається автомобільними шляхами з твердим покриттям. На курорті 250 днів в році сонячні дні. З одного боку знаходиться Шаболатській лиман, який містить унікальні лікувальні грязі. Лікувальні показники грязі Шаболатського лиману аналогічний показникам грязі Мертвого моря. Поєднання клімату, морської води і лікувальних грязей дозволяє проводити оздоровлення і лікування дітей із застосуванням фізіобальнеотерапії. Свідчення для лікування – захворювання суглобів, розлади обміну речовин, травми, ревматизм, поліневрит, полеомеліт і його наслідки, остеомеліт, захворювання органів дихання, вуха, горла, носа, неврози, радикуліт.
Табір розрахований на 160 місць. Всі приміщення табору знаходяться в 2-х поверхових капітальних будівлях і оборудовані всім необхідним. Спальні корпуси мають 2-х, 3-х,  4-х місцеві номери. Табір має стадіон, спортивні майданчики. Наявність резервного енергопостачання. Додаткова інформація на нашому сайті www.krok.co.ua
Вартість ліжко-дня  складає 450 грн. 
У вартість входять: 
- доставка дітей до табору ,  та в зворотному напрямку;                           
- сухій пайок на дорогу;   
- 5-и разове харчування;
- щоденне перебування дітей на морі,;
- перегляд відеофільмів і DVD;
- користування бібліотекою.
- медичне обслуговування. 
- екскурсії: 
     у Білгород-Дністровську фортецю,
     джерело    Іоанна Сочавского     
             
Терміни і тривалість заїздів згідно домовленості обох сторін.        
_________________________________________________________________________________                                 
67320, Одеська обл., Білгород – Дністровський р-н, с.м.т. Сергіївка вул. Лазо 1А, тіл./факс: 04849-47514 
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  URL www.krok.co.ua   тел.моб.( 067 7089720)  
 

Останні опубліковані новини