САВРАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
 
16 квітня 2021 року                                                                              № 54/А-2021
 
Про проведення громадських слухань
 
        Відповідно до статей 13, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,       ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою захисту інтересів територіальної громади Савранської селищної ради
        1. Провести 28 квітня  2021 року о 11.00 годині в приміщенні Будинку культури с. Дубинове по вулиці Покотило І.Г. Героя Радянського Союзу, 22, громадські слухання містобудівної документації на тему: «Звіт ТОВ «Проектне бюро «Базис»(ідентифікаційний код 41457747) про стратегічну екологічну оцінку детального плану території (1,2900 га, кадастровий номер 5124380900:02:001:0062) для розміщення автозаправного комплексу-автозаправної станції (включаючи електричну зарядну станцію), розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу» (далі – слухання). 
2. Відповідальним за організацію та проведення слухань визначити начальника відділу земельних ресурсів селищної ради Валерія РЯБОКОРОВКА
3. Прийом зауважень і пропозицій від громадськості до документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку у письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) здійснювати в адміністративній будівлі селищної ради по вул. Соборній, 9,                смт Саврань, до 24.00 години 24.05.2021 року.  
3. Секретарю Савранської селищної ради Світлані ГЕРАСИМІШИНІЙ забезпечити організаційний супровід проведення громадських слухань та запросити до участі у громадських слуханнях представників депутатського корпусу, політичних партій, підприємств, установ та населення громади.
3. Старості сіл Дубинове, Слюсарево -  Любові ЛІСНИЧЕНКО забезпечити інформування населення про проведення громадських слухань на підвідомчих територіях шляхом  розміщення оголошень про тему, дату, час і місце проведення слухань;
4. Директору КЗ «Центр культури та дозвілля» Савранської селищної ради Людмилі ЯНОВСЬКІЙ підготувати зал засідань Будинку культури для проведення громадських слухань.
5. Т.в.о.начальника сектору поліцейської діяльності №2 відділу поліції №1 Подільського районного управління поліції Головного Управління Національної Поліції в Одеській області, підполковнику поліції Вадиму ЛЕВИЦЬКОМУ забезпечити публічну безпеку і порядок при проведенні громадських слухань.
6. Головному спеціалісту по комунікаціям з громадськістю  та інформаційному забезпеченню діяльності ради Олегу ГОНЧАРУКУ оприлюднити  на офіційному веб-сайті Савранської селищної ради savranrada.odessa.ua  повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО), проект Детального плану території, проект звіту про СЕО та інформацію про дату, час і місце проведення громадських слухань. 
7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
 
 
Селищний голова                                    Сергій ДУЖІЙ
 

Останні опубліковані новини