Сьогодні, 14 вересня 2023 року, за дорученням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, працівники відділу земельних ресурсів селищної ради Оксана Карабаджак, Володимир Кравець, Сергій Майсос у ZOOM - форматі взяли участь у заході на тему «Сільськогосподарський лендліз». На нараді надавалося слово високопосадовцям Одеської обласної державної (військової) адміністрації; аграрної політики, продовольства та земельних відносин; морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку; науковцям; потенційним інвесторам економічного розвитку області. Розглядалися та вивчалися ряд питань стосовно:
1. Нових можливостей для розвитку економічного потенціалу громад Одеської області.
2. Щодо стану логістичних ланцюгів Одеської області.
3. Експортних можливостей для України на Одещині.
4. Напрямів Програми відбудови України від американського фонду Ukraine Forward (про Вуглецеві Сертифікати Carbon Credit Ukraine; розмінування території для аграрної діяльності, Атмосферні генератори води, Сучасні тренди розвитку агропромислової галузі України та на Одещині зокрема). Заслухано презентації представників компанії «AGSOLCO Ukraine»; співзасновників та партнерів фонду UAF.
Семінар відбувся за ініціативою Одеського національного економічного університету (ОНЕУ) у співпраці з Департаментом аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної державної (військової) адміністрації.