1 грудня 2022 року в Савранській селищній територіальній громаді відбувся «Ярмарок вакансій» який проходив в приміщенні Савранської районної філії Одеського обласного центру зайнятості. На заході були присутні: селищний голова Сергій Дужій, за дорученням голови Подільської районної військової адміністрації Михайла Дмитровича Лазаренка, його перший заступник Вадим Мегіс та радник голови Вадим Лісниченко.
На Ярмарок, з метою об’єднання інтересів роботодавців і шукачів роботи, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, було запрошено представників підприємств, які мають вакансії. Це: ТОВ «Вигідна покупка», ФОП Тітієвський А.М., ФОП Чемеринський О.А., КНП «ЦМСД», КНП «Савранська лікарня», ФОП Грицишен А.Б., ТОВ ТД «Савранський хліб», ФОП Довбня В.С. та інші. Присутнім було запропоновано низку актуальних вакансій: лікарі, бухгалтера, кондитер, тістоміс, технолог, психолог, менеджер по продажам та інші.
Запрошенні роботодавці ознайомили присутніх шукачів роботи з вимогами до кандидатів на актуальні вакансії, умовами праці, графіком роботи, та рівнем заробітної плати.
Ефективне вирішення проблем зайнятості людей можливе тільки шляхом якісної синергії зусиль всіх зацікавлених сторін - роботодавців, громадських організацій, інституцій і самих шукачів роботи.
Загалом близько сорока шести осіб, які шукають роботу, відвідали Ярмарок. Були серед них і внутрішньо переміщені особи, які наразі потребують особливої уваги і підтримки.
Наприкінці «Ярмарку вакансій» присутні висловили надію, що цей захід буде черговим успішним кроком до вдалого працевлаштування шукачів роботи.