1 грудня 2022 року Будинком творчості школярів Савранської селищної ради було ініційовано та проведено благодійний ярмарок у підтримку наших Героїчних Збройних Сил України.
Подія відбулася традиційно на базарній площі смт. Саврань, куди численно прийшли мешканці та гості громади. Завітали на дійство також селищний голова Сергій Дужій, перший заступник селищного голови Микола Базей, заступник селищного голови Олександр Лавренюк, працівники селищної ради, депутати селищної та районної ради та жителі громади.
Діти, батьки й працівники Будинку творчості школярів, виступили у ролі продавців, активно припрошуючи гостей за символічну суму придбати солодощі, вироби ручної роботи, картини, книги, прикраси тощо. Серед запропонованого асортименту смаколиків були власноруч з любов’ю приготовані тістечка, кекси, торти, печиво та інші ласощі.
Щоб захід проходив активніше, протягом благодійного ярмарку лунала концертна програма з сучасними українськими патріотичними і військовими піснями.
Сьогоднішній ярмарок – ще один доказ єдності, щедрості, відданості та вірності нашого народу.
Загалом у продовж ярмарку було зібрано 37тис.780грн.!!!
Велика вдячність батькам та дітям, які долучились до такої важливої справи. Особлива подяка керівнику Будинку творчості школярів Савранської селищної ради Наталі Іспанюк та кожному працівнику закладу за організацію та проведення ярмарку.
Ви неймовірні!!!