З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну мешканці Савранської громади активно долучаються до допомоги нашим захисникам. Поки в країні палає війна, всі чітко усвідомлюють – потрібно бути корисними.

Підтримуючи ініціативу голови Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка та волонтерський рух Подільського краю, за участі селищного голови Сергія Дужія, радника голови Подільської районної військової адміністрації Вадима Лісниченка та завдячуючи небайдужим жителям Савранської громади, було зібрано та відправлено чергову благодійну допомогу нашим захисникам, які захищають нашу Батьківщину на Донецькому напрямку.
Цього разу нашим захисникам відправлено вкрай необхідний дрон, кошти на який, разом з однодумцями зібрали Володимир Сакалюк та Євген Населенко. Також вкрай цінними та необхідними є маскувальні сітки, виготовлені волонтерською групою на чолі з Віктором Курочкою, які цього разу також вирушають до наших воїнів. З гуманітарного штабу Савранської селищної ради виділено 100 банок м’ясної тушонки. Спільними зусиллями жителів нашої громади, а саме Світланою Бойко, В’ячеславом Чеботарем, Дмитром Вороною, Тетяною та Олександром Рибаками, Тетяною Асауляк, трудовими колективами дитячого садочку «Веселка» та "ТД "САВРАНСЬКИЙ ХЛІБ" зібрано, виготовлено та передано: засоби індивідуального захисту, різноманітні смаколики, окопні свічки, дитячі малюнки, листи, обереги та багато інших речей, які вкрай необхідні нашим захисникам.
Велика подяка Піщанській громаді, яка також долучилася до збору допомоги та передала нашим захисника медикаменти.
Сподіваємося, що ці засоби допоможуть зберегти життя та здоров'я нашим воїнам, а ми й надалі будемо допомагати українським захисникам.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!

Останні опубліковані новини