За ініціативи начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка бійцям, які наразі боронять нашу державу від ворога, було передано черговий вантаж.

В Україні триває повномасштабна війна, і тільки завдяки героїчному спротиву наших захисників ми маємо змогу жити й працювати на своїй землі. Сьогодні незалежність і свободу здобувають не лише військові – всі, хто не на фронті, також працюють на перемогу, розуміючи, що тільки разом ми здолаємо ворога і здобудемо шанс на щасливе майбутнє.
До допомоги військовим долучилися співробітники Подільської РВА, керівництво та підприємці громад району, аграрії та небайдужі громадяни.
Воїнам на передову було передано квадроцикл, квадрокоптер МАVICE 3 PRO , зимову гуму, автомобільний причіп, продукти харчування (овочі, фрукти, хлібобулочні й макаронні вироби, консерви, солодощі та ін.), питну воду, а також кілька листів від дітей, які завжди з великим трепетом читають наші захисники. Адже їм надзвичайно важливо знати, що вся Україна їх підтримує, що ми з нетерпінням чекаємо перемоги та молимося, аби всі хлопці й дівчата повернулись з війни живими та здоровими.
Відповідальну місію доставки і охорони вантажу вже не в перший раз взяв на себе голова Громадської ради при Подільській районній військовій адміністрації – Богдан Мельник та аграрій з Окнянщини Олександр Постіка.
Військові висловлюють щиру подяку всім, хто долучається до допомоги та підтримує фронт у важкі часи війни.
Допомога військовим – це наш громадянський внесок в Перемогу!
Слава Україні!