Дорогі діти! Шановні батьки!

1 червня у світі відзначають День захисту дітей – свято, яке збігається з Всесвітнім днем батьків. Обидва свята націлені на те, щоб нагадати про загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці пріоритети як основу міцної та здорової сім’ї.
В дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тож і ми дорослі маємо робити все можливе, аби їх дитинство було щасливим, а  дитячі мрії стали дійсністю.   Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності, а розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.
Особливої уваги потребують діти, які залишилися без батьківської любові та піклування. Доля кожної такої дитини є болем та особливою турботою Держави.
Щиро дякую кожній сім’ї, яка усиновила дитину, взяла її на виховання, кожному з прийомних батьків та батьків-вихователів, які подарували частку серця та любові таким дітям, подарували їм родину та домівку.
Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!
Шановні батьки! Бажаю вам батьківської мудрості, впевненості в завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей – дітей України!
 
 
З повагою, селищний голова                                     Сергій ДУЖІЙ