Сьогодні у спортивному залі Савранського ліцею відбулась приємна подія — команди юнаків, які стали переможцями та призерами ІІІ районного етапу "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу та волейболу, отримали спортивний інвентар, м’ячі та форму для подальшого розвитку і тренувань.
Подарунки юним спортсменам вручили в.о. селищного голови Олег Жирун та начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Коваль.
Цей жест є не лише визнанням спортивних досягнень учнів, а й важливим кроком до популяризації спорту в громаді.
В знак подяки капітан футбольної команди Базелюк Кирило вручив Олегу Миколайовичу пам'ятний Кубок, який команда здобула у зимовій Першості Подільського району з футзалу.
Такі ініціативи мотивують молодь до нових звершень, сприяють формуванню здорового способу життя та командного духу.