Вже наступного дня 10 травня команда ДЮСШ «Олімп» вирушила до Голованівськ для участі у Відкритій першості Голованівської КДЮСШ з дзюдо, присвяченій Збройним Силам України. 
У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Черкаської, Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей. Турнір пройшов у напруженій та безкомпромісній боротьбі.
Наші вихованці показали достойні результати:
? Переможці турніру:
? Муль Юрій
? Цупа Максим
ІІІ місце:
?Вітвіцький Артем
?Ряба Єлизавета
V місце:
?Радченко Влад
?Третяк Артем
?Цвігун Денис
?Зубань Андрій
Усі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами. 
Транспорт для поїздки забезпечив відділ освіти, молоді та спорту, а паливно-мастильні матеріали та стартові внески були оплачені за рахунок батьків спортсменів.
Вітаємо наших дзюдоїстів із хорошими результатами та бажаємо нових перемог на татамі! 
Директор ДЮСШ «Олімп»
Дмитро Прокопенко