Вже наступного дня 10 травня команда ДЮСШ «Олімп» вирушила до Голованівськ для участі у Відкритій першості Голованівської КДЮСШ з дзюдо, присвяченій Збройним Силам України.
У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з Черкаської, Одеської, Миколаївської та Кіровоградської областей. Турнір пройшов у напруженій та безкомпромісній боротьбі.
Наші вихованці показали достойні результати:
ІІІ місце:
V місце:
Усі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та дипломами.
Транспорт для поїздки забезпечив відділ освіти, молоді та спорту, а паливно-мастильні матеріали та стартові внески були оплачені за рахунок батьків спортсменів.
Вітаємо наших дзюдоїстів із хорошими результатами та бажаємо нових перемог на татамі!
Директор ДЮСШ «Олімп»
Дмитро Прокопенко
