20 квітня 2021 року в ході підготовки до проведення наступної сесії селищної ради відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства та комунальної власності та з питань  охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, молоді, фізкультури і спорту під головуванням Людмили Олексіївни Чумак.

В засіданні спільної комісії взяли участь селищний голова Сергій Дужій, Базей М.М. – перший заступник  селищного голови, Герасимішина С.В.- секретар селищної ради, Колеблюк А.Ф.- начальник фінансового відділу селищної ради,   Лещенко В.Б.- головний лікар ЦПМСД, Цибулько Т.В. - головний лікар СЛ, Усата С.І. – начальник відділу освіти та депутати селищної ради Прокопенко Д.О., Буманська О.О., Бринза О.Ю., Бережок С.А., Терлецький М.В., Хапатнюковський О.В., Пуга О.Л., Населенко Є.О.,  Починок А.В., Асауляк Т.П..

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

спільного засідання   постійних комісій селищної ради

з питань планування,фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства та комунальної власності та з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, молоді, фізкультури і спорту

  1. Про виконання селищного бюджету за 1 квартал 2021 року (доповідає Колеблюк А.Ф.)
  1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня 2020 року № 31- VIII «Про селищний бюджет на 2021 рік» (доповідає Колеблюк А.Ф.)
  1. Про закріплення майна комунальної власності за відділом освіти, молоді та спорту Савранської селищної ради Одеської області.(Базей М.М.)
  1. Про затвердження норм витрат бензину та дизельного палива службовими автомобілями, які використовуються старостами населених пунктів селищної ради (доповідає Ткаченко А.В.)
  1. Про затвердження Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради. (доповідає Лещенко В.Б.)

  

  1. Про затвердження Програми підтримки розвитку КНП «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2021-2023 роки. (доповідає Цибулько Т.В.)
  1. Про надання згоди на безоплатне прийняття витрат за введеним в експлуатацію об’єктом від департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації до комунальної власності Савранської селищної ради (доповідає Колеблюк А.Ф.)
  1. Про створення спеціальної комісії з питань наповнення бюджету Савранської селищної ради (доповідає Колеблюк А.Ф.)

Після обговорення всіх питань спільною постійною  комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення позачергової сесії селищної ради.


Останні опубліковані новини