25 листопада 2021 року в ході підготовки до проведення чергової сесії селищної ради відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства та комунальної власності під головуванням Людмили Олексіївни Чумак.

В засіданні комісії взяли участь Дужій С.Г.– селищний голова, Іспанюк О.А. – депутат Подільської районної ради, Базей М.М. – перший заступник селищного голови, Герасимішина С.В. - секретар селищної ради, Колеблюк А.Ф. - начальник фінансового відділу, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівники комунальних підприємств Савранської селищної ради та депутати селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  постійної комісії селищної ради з питань планування,фінансів та

бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства та комунальної власності.

 1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня   2020 року №31 –VIII «Про селищний бюджет на 2021 рік».

Доповідач: Колеблюк А.Ф..         

 1. Про встановлення зовнішнього освітлення вулиць на території с. Дубинове,        

Дубинівського старостинського округу Савранської   селищної ради Одеської області.

     Доповідач: Лавренюк О.М.

 1. Про встановлення зовнішнього освітлення вулиць на території сіл Бакша, Йосипівка Бакшанського старостинського округу Савранської селищної ради Одеської області.

Доповідач: Лавренюк О.М.

 1. Про затвердження «Програми цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Савранської територіальної громади Одеської області на 2022 – 2026 роки»

Доповідач: Орлов О.А.

 1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

Доповідач: Терпан О.В.

 1. Про затвердження фінансового плану КНП «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради Одеської області на 2022 рік.

Доповідач: Лещенко В.Б.

 1. Про встановлення нормативу відрахувань до місцевого бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або в статутних фондах яких є частка комунальної власності, за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності

Доповідач: Лавренюк О.М.

 1. Про затвердження звіту про ринкову вартість нежитлової будівлі загальною площею 90,0 м2 розташованої за адресою: Одеська область, смт Саврань, вул. Соборна,15

Доповідач: Ткаченко А.В..

 1. Розгляд листів та клопотань відділу освіти та СЦПМСД

Доповідач: Колеблюк А.Ф

 1. Про упорядкування умов виділення додаткових коштів для потреб підприємств та установ, засновником яких є Савранська селищна рада.

Доповідач: Хапатнюковський О.В.

 1. Про щоквартальне звітування апарату селищної ради про зміну в штатному розписі, виплату заробітної працівникам апарату, відокремлених підрозділів селищної ради, старостатів в розрізі всіх складових

Доповідач: Чумак Л.О.

Після обговорення всіх питань комісією був наданий ряд рекомендацій, які будуть враховані під час проведення чергової сесії селищної ради.