30 листопада 2021 року відбулася сесія Савранської селищної ради. Пленарне засідання вів селищний голова Сергій Дужій.

В роботі сесії взяли участь  Лавринюк О.М. - заступник селищного голови, Колеблюк А.Ф.- начальник фінансового відділу селищної ради, старости сіл, керівники комунальних закладів селищної ради та депутати селищної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

пленарного засідання 17 сесії Савранської селищної ради VIII скликання

  1. Про внесення змін і доповнень до рішення селищної ради від 24 грудня   2020 року №31 –VIII «Про селищний бюджет на 2021 рік».

       Доповідач: Колеблюк А.Ф..         

  1. Про зміну місцезнаходження та внесення змін до Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Савранської селищної ради Одеської області

       Доповідач: Усата С.І.

  1. Про встановлення зовнішнього освітлення вулиць на території с. Дубинове, Дубинівського старостинського округу Савранської   селищної ради Одеської області.

       Доповідач: Лавренюк О.М.

  1. Про встановлення зовнішнього освітлення вулиць на території сіл Бакша, Йосипівка Бакшанського старостинського округу Савранської селищної ради Одеської області.

       Доповідач: Лавренюк О.М.

  1. Про затвердження «Програми цивільного захисту техногенної та пожежної безпеки Савранської територіальної громади Одеської області на 2022 – 2026 роки»

      Доповідач: Орлов О.А.

  1. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

       Доповідач: Терпан О.В.

  1. Про затвердження фінансового плану КНП «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради Одеської області на 2022 рік.

      Доповідач: Лещенко В.Б.

  1. Про встановлення нормативу відрахувань до місцевого бюджету частини прибутку (доходу) господарських організацій, які належать до комунальної власності або в статутних фондах яких є частка комунальної власності, за результатами щоквартальної фінансово-господарської діяльності

       Доповідач: Лавренюк О.М.

  1. Про затвердження звіту про ринкову вартість нежитлової будівлі загальною площею 90,0 м2 розташованої за адресою: Одеська область, смт Саврань, вул.Соборна,15

       Доповідач: Ткаченко А.В..

  1. Про упорядкування умов виділення додаткових коштів для потреб підприємств та установ, засновником яких є Савранська селищна рада.

      Доповідач: Хапатнюковський О.В.

  1. Про надання згоди на підписання меморандуму про співпрацю

       Доповідач: Терпан О.В.

  1. Про перейменування вулиці с. Осички

     Доповідач: Гуцол Г.В.

               13-182 земельні питання

В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.