Сьогодні за дорученням селищного голови Сергія Дужія працівники комунальних підприємств, установ та організацій селищної ради продовжують формувати спільні продуктові набори.

Формують продуктові набори з продуктів, які надійшли до громади за сприянням начальника Подільської районної військової адміністрації Михайла Лазаренка від гуманітарного штабу при Подільській районній військовій адміністрації та Гуманітарного штабу при Савранській селищній раді.
Сьогодні на розфасовці та пакуванні наборів працюють працівники Савранської селищної ради, КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму ", КУ "Центр надання соціальних послуг" та небайдужі жителі громади. Це злагоджена команда, яка відпрацьовує на всі сто відсотків.
Можливо наша допомога – це краплина в морі, малесенький вклад, але ми відчуваємо себе по-іншому, частиною великого народу, який бореться за свободу. І хочемо, щоб наші захисники знали, що у них надійний тил.
Всі сформовані спільні продуктові набори в найкоротші терміни відправляться до точок видачі продовольчої допомоги на території громади.