03 травня 2023 року працівники відділу соціального захисту населення селищної ради прийняли участь у он-лайн нараді, яка проводилась Головним управлінням національної сервісної служби в Одеській області за участю представників Головного управління Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України та Департаменту соціальної та сімейної політики обласної державної (військової) адміністрації.
Питання, які були обговорено:
1. Проблемні питання, які виникають при перетині кордону України особами, що супроводжують осіб з інвалідністю I чи II групи або осіб, які потребують постійного догляду. Зауваження та питання, до форм Актів встановлення факту здійснення догляду, які виникають у представників Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України;
2. Питання, що виникають під час реалізації постанови кабінету Міністрів України від 21.03.2023 № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах» та яка проведена робота територіальними громадами.
Нагадуємо, що для отримання інформації по зазначеним питанням у нашій громаді необхідно звернутись до відділу соціального захисту населення селищної ради, що знаходиться за адресою: смт. Саврань, в. Українська (Горького), 1 (2-й поверх) або за телефоном: 3-10-66.