Сьогодні, 21 вересня 2023 року виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун провів робочу нараду з працівниками фінансового відділу та відділу земельних ресурсів Савранської селищної ради, стосовно змін до Податкового кодексу, які почали діяти з 01 січня 2023 року, які передбачають введення нового збору – мінімального податкового зобов’язання (МПЗ), яке поширюється на власників та користувачів земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Ці зміни стосуються як платників податків, так і органів місцевого самоврядування, адже його сплата впливатиме на дохідну частину місцевого бюджету.
Усі кошти, сплачені у межах мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення, надходитимуть до місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.
Під час робочої наради було проведено аналіз нарахування та сплату мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) по Савранській селищній раді.
За результатами проведеної робочої наради виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун зауважив на те, що фінансовому відділу та відділу земельних ресурсів Савранської селищної ради постійно тримати на контролі сплату мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) з юридичних та фізичних осіб, що дає можливість збільшити дохідну частину бюджету Савранської селищної ради.