Сьогодні, 29 лютого 2024 року, виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун за участю начальника фінансового відділу Аллою Колеблюк, начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи Олени Терпан, начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності Алли Ткаченко провів робочу нараду з посадовими особами відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Людмилою Демовською, Валентиною Матвійчук, Віталієм Ковалем. Метою наради було вирішення проблем, виявлених фахівцями Подільської районної військової адміністрації в закладах освіти громади.
Під час наради учасники обговорили проблемні питання в галузі освіти громади, обмінялися думками та визначили подальший план дій по усуненню виявлених недоліків. Також було розглянуто питання щодо відпрацювання законодавчої бази, планування роботи і співпраці між структурними підрозділами селищної ради у вирішенні нагальних питань.
Олег Миколайович наголосив на необхідності термінового вирішення проблем, що виникли в закладах освіти, спільними зусиллями керівництва селищної ради, відділу освіти, молоді та спорту та адміністраціями закладів освіти. Були намічені шляхи усунення недоліків, надані відповідні доручення та визначено терміни виконання.