Сьогодні під керівництвом виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна, відбулась робоча зустріч щодо раціонального та ефективного використання бюджетних коштів.
На зустрічі були присутні начальник фінансового відділу селищної ради Алла Колеблюк та директор КНП «Савранська лікарня» Алла Черноволюк.
Основну увагу присутніх було приділено важливості посилення контролю над використанням бюджетних коштів, необхідності обмеження непершочергових витрат, забезпеченні прозорості та публічності у проведенні закупівель з врахуванням принципів максимальної відкритості для ефективного використання бюджетних коштів. Всі присутні підкреслювали необхідність збалансованості та прозорості у витратах.
Також на зустрічі обговорювалися питання господарського характеру та технічного забезпечення, зокрема вирішення проблем у роботі рентген кабінету, визначили їхні причини та обговорили шляхи їх вирішення. Учасники обмінялися думками та пропозиціями з метою знаходження оптимальних рішень.
Після обговорення були сформульовані додаткові завдання для подальшої роботи з метою покращення управління бюджетними ресурсами.