Сьогодні, 20 березня 2024 року, виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун провів робочу зустріч з питань раціонального використання бюджетних коштів.
В робочій зустрічі взяли участь начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Алла Ткаченко та директор КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму" Савранської селищної ради Людмила Яновська.
Присутні обговорили внесені зміни у Постанову КМУ №590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану». Було наголошено, що всі закупівлі мають здійснюватися із дотриманням принципів прозорості та публічності.
Також, виконуючий обов’язки селищного голови Олег Жирун подякував директору КЗ "Центр культури, дозвілля і туризму" Савранської селищної ради Людмилі Яновській за організацію та проведення благодійного ярмарку на підтримку Збройних Сил України, який відбувся у Вільшанському старостинському окрузі.
По завершенні виконуючий обов’язки селищного голови надав ряд відповідних доручень щодо проведення контролю публічних закупівель.