Це бажання кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування. У більшості з нас є батьки, рідні та близькі люди, з якими легше долати труднощі. Проте є діти, які позбавлені цієї життєвої підтримки, родинного тепла і виховання. Кожен з Вас може стати надією для таких дітей. Подарувати віру і радість життя.

З метою поліпшення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, громадянам нашої країни надається право взяти дитину у родину на спільне виховання та проживання – взяти дитину під свою опіку/піклування, створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу.
Завдяки запровадженню фінансового механізму за принципом “гроші ходять за дитиною”, який дозволяє дітям зі статусами дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, виховуватися та проживати в сімейному оточенні, а саме в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, а прийомним батькам, батькам-вихователям отримувати грошове забезпечення.
Опікуни/піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі є законними представниками дітей і несуть персональну відповідальність за збереження життя, здоров’я, фізичний, психічний розвиток підопічних, прийомних дітей, дітей-вихованців.
Влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання є пріоритетним та сприяє повноцінному розвитку дітей.
В нашій країні багато дітей, які мріють про маму і тата…
Саме Ваша сім’я може стати для дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, осередком любові і тепла, якого вона прагне...
І саме Ви навчите її більше усміхатися, любити людей і бути щасливою. Ваш вчинок зробить цей світ добрішим...
Ми віримо, що Ви чуйна та щира людина і доля дітей, залишених без піклування рідних батьків, не байдужа Вам!
Усі небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом, мають бажання прийняти у свою родину дитину звертайтесь до служби у справах дітей Савранської селищної ради за адресою: вул. Соборна, 9, селище Саврань.