Святкування дня захисту дітей чудова традиція, яка дарує дітям можливість наповнитись радістю, добротою, дружбою, а також навчитись допомагати один одному, діяти в команді.

Сьогодні у Савранській громаді відзначали Міжнародний день захисту дітей. Для багатьох українських хлопчиків й дівчаток це свято має особливе значення. Адже війна забрала у них право на щасливе та мирне дитинство, позбавила захищеності, безпеки, домівки, рідних… Наше завдання докласти максимум зусиль для допомоги сім'ям з дітьми, забезпечити їх соціальну підтримку.
Завітав на свято і привітав юних українців зі святом виконуючий обов’язки селищного голови Євген Населенко, який побажав дітям гарних літніх канікул, здоров’я та радості, а усім українцям – миру.
Діти разом з батьками отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин. Це свято надовго залишиться у дитячих спогадах як промінь світла.
Тож турбуймось про підростаюче покоління українців, частіше звертаймось до них з гарними словами, дбаймо про їх щасливе майбутнє!