21 жовтня 2023 року оголошено Днем жалоби на території Савранської громади у зв'язку з похованням ЦІВІНСЬКОГО ВІКТОРА БОГДАНОВИЧА, котрий загинув у запеклих боях захищаючи нашу Батьківщину.
На знак шани і скорботи за загиблим земляком просимо приспустити Державні Прапори з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях Савранської селищної ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території громади.
В цей день рекомендується обмежити розважальні заходи.
Прощання з воїном-оборонцем відбудеться 21 жовтня 2023 року о 12:00 год. за адресою: село Полянецьке, провулок. Шкільний, 1.
Шановні жителі громади, просимо вас гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя, ЦІВІНСЬКОГО ВІКТОРА БОГДАНОВИЧА, "ЖИВИМ КОРИДОРОМ ШАНИ”.
Зустрінемо нашого Воїна та встелимо його останній шлях додому квітами.
21 жовтня 2023 року
О 09:00 год. траурний кортеж із тілом Героя буде рухатись з селища Саврань (від Савранської лікарні вул. Соборна, 15), до села Полянецьке (будинок родини провулок. Шкільний, 1).
О 12:00 траурна церемонія буде рухатись від будинку родини (провулок. Шкільний, 1) до кладовища села Полянецьке.
Будьмо єдиними - це наше спільне горе. Наш Герой заслужив глибокої шани і поваги, бо поклав своє життя за наше майбутнє.
Дякуємо за все… Дякуємо за мужність і самопожертву… Вічна тобі пам‘ять…
Герої не вмирають!