Шановні депутати, члени виконавчого комітету, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!
7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт громади.
На наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів − тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.
Пишаємось депутатами та працівниками органів місцевого самоврядування, які сьогодні зі зброєю в руках захищають нашу державу на передовій в лавах Збройних Сил України, адже сьогодні спільне завдання всіх українців − відстояти незалежність і цілісність держави та побудувати Українську державу європейського зразка.
В цей непростий час ми повинні знаходити порозуміння і працювати в інтересах громади. Перед нами багато викликів. І не всі плани вдається реалізувати швидко і відразу, але ми працюємо, долаємо кризові ситуації, втілюємо заплановане в життя. Дякую усім представникам місцевого самоврядування Савранської громади. Дякую усім мешканцям громади.
Бажаю усім нам миру, наснаги, твердості духу, впевненості у власних силах, здоров’я та Божого благословення.
Будьмо вільними і незалежними!
Україна вистоїть!
Україна Переможе!
З повагою
Виконуючий обов’язки
селищного голови                                  Олег ЖИРУН