11 липня 2024 року оголошено Днем жалоби на території Савранської громади у зв'язку з похованням військовослужбовця, РИБАЧУКА АНДРІЯ МИХАЙЛОВИЧА, який загинув при виконанні бойового завдання по захисту України.
На знак шани і скорботи за загиблим земляком просимо приспустити Державні Прапори з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях Савранської селищної ради, комунальних підприємств та закладів, державних підприємств, установ, організацій на території громади.
В цей день рекомендується обмежити розважальні заходи.
Шановні жителі громади, просимо вас гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя, РИБАЧУКА АНДРІЯ МИХАЙЛОВИЧА, "ЖИВИМ КОРИДОРОМ ШАНИ”.
Прощання з воїном-оборонцем відбудеться 11 липня 2024 року о 10:00 год (будинок родини).
О 08:00 год. траурний кортеж із тілом Героя буде рухатись з селища Саврань (від Савранської лікарні) по вулиці Соборній, Центральній, Українській, Миру до села Осички (будинок родини).
О 10:00 прощання з воїном-оборонцем, траурна церемонія буде рухатись від будинку родини до місцевого храму потім до кладовища села Осички.
Будьмо єдиними - це наше спільне горе. Наш Герой заслужив глибокої шани і поваги, бо поклав своє життя за наше майбутнє.
Дякуємо за все… Дякуємо за мужність і самопожертву… Вічна пам‘ять…
Герої не вмирають!