З 28-30.04.2023 року в місті Києві, відбувся Чемпіонат України з бойового самбо. Відмінно виступив вихованець ДЮСШ «Олімп» - Віталій Гребенюк, який у важкій ваговій категорії посів І - місце в розділі «Лайт».
![](/images/2023/Rizne/344857343_1366302190817886_3664506054629537385_n.jpg)
Савранська селищна рада
Офіційний веб-сайт Савранської селищної ради Одеської області
66200, вул. Соборна, 9, смт Саврань, Одеська область. Тел. 0486531468, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
З 28-30.04.2023 року в місті Києві, відбувся Чемпіонат України з бойового самбо. Відмінно виступив вихованець ДЮСШ «Олімп» - Віталій Гребенюк, який у важкій ваговій категорії посів І - місце в розділі «Лайт».