22 листопада 2022 року за головуванням Чумак Л.О. відбулось засідання постійної комісії селищної ради з питань планування, фінансів та бюджету, соціально-економічного розвитку, ринкових відносин та інвестиційної діяльності, житлово-комунального господарства та комунальної власності.
В засідання постійної комісії взяли участь Герасимішина С.В.- секретар селищної ради, Базей М.М.- перший заступник селищного голови, Колеблюк А.Ф.- начальник фінансового відділу, Терпан О.В.- начальник відділу правового забезпечення і кадрової роботи селищної ради, Черновалюк А.С.- в.о. головного лікаря КНП «Савранська лікарня», Лещенко В.Б.- головний лікар КНП «Савранський ЦПМСД», Усата С.І.- начальник відділу освіти, молоді та спорту, Орлов О.А.- головний спеціаліст (з питань протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи), Воробйова Л.І. - начальник відділу соціального захисту населення селищної ради, Ткаченко А.В.- головний бухгалтер селищної ради та депутати селищної ради.
На порядку денному було винесено наступні питання:
1. Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2022 року.
Доповідач: Колеблюк А.Ф.
2. Про внесення змін і доповнень до рішення Савранської селищної ради від 23.12.2021 р. №1682-VIII «Про селищний бюджет на 2022 рік».
Доповідач: Колеблюк А.Ф.
3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2021-2023 роки.
Доповідач: Черноволюк А.С.
4. Про затвердження фінансового плану КНП «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2023 рік.
Доповідач: Черноволюк А.С.
5. Про затвердження фінансового плану КНП «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради Одеської області на 2023 рік.
Доповідач: Лещенко В.Б.
6. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 24.02.2022 р. №1854-VIII скликання.(Про організацію харчування дітей у закладах освіти Савранської селищної ради).
Доповідач: Усата С.І.
7. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Савранської селищної ради на 2023 рік.
Доповідач: Терпан О.В.
8. Про використання автотранспорту Савранської селищної ради для службових цілей.
Доповідач: Ткаченко А.В.
9. Про передачу в безоплатне тимчасове користування Савранському виробничому управлінню житлово-комунального господарства та Управлінню Державної казначейської служби України в Савранському районі Одеської області генераторів резервного електроживлення.
Доповідач: Орлов О.А.
10. Розгляд клопотань:
а) Про звернення працівників ФАПів Савранського ЦПСМД (розгляд звернення).
Доповідачі: Колеблюк А.Ф., Лещенко В.Б.
б)Про повернення годин та фінансування військово-патріотичного гуртка «Джура» при Будинку творчості школярів
Доповідачі: Усата С.І., Колеблюк А.Ф.
Всі питання порядку денного постійною комісією селищної ради були опрацьовані та прийнятті відповідні рішення.