24 листопада 2022 року відбулася сесія Савранської селищної ради. Пленарне засідання вів селищний голова Сергій Дужій.
В роботі сесії взяли участь Базей М.М. – перший заступник селищного голови, Колеблюк А.Ф.- начальник фінансового відділу селищної ради, старости сіл, керівники комунальних закладів селищної ради та депутати селищної ради.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ
пленарного засідання 24 сесії Савранської селищної ради VIII скликання
1. Про виконання селищного бюджету за 9 місяців 2022 року.
Доповідач: Колеблюк А.Ф.
2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2021-2023 роки.
Доповідач: Черноволюк А.С.
3. Про внесення змін і доповнень до рішення Савранської селищної ради від 23.12.2021 р. №1682-VIII «Про селищний бюджет на 2022 рік».
Доповідач: Колеблюк А.Ф.
4. Про внесення змін до рішення Савранської селищної ради від 24.02.2022 р. №1854-VIII скликання.(Про організацію харчування дітей у закладах освіти Савранської селищної ради).
Доповідач: Усата С.І.
5. Про затвердження фінансового плану КНП «Савранська лікарня» Савранської селищної ради Одеської області на 2023 рік.
Доповідач: Черноволюк А.С.
6. Про затвердження фінансового плану КНП «Савранський центр первинної медико-санітарної допомоги» Савранської селищної ради Одеської області на 2023 рік.
Доповідач: Лещенко В.Б.
7. Про затвердження тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Савранської селищної територіальної громади Подільського району Одеської області.
Доповідач: Гуцол Г.В.
8. Про стан забезпечення соціального захисту населення на території
Савранської територіальної громади Одеської області.
Доповідач: Воробйова Л.І.
9. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів Савранської селищної ради на 2023 рік.
Доповідач: Терпан О.В.
10. Про передачу в безоплатне тимчасове користування Савранському виробничому управлінню житлово-комунального господарства та Управлінню Державної казначейської служби України в Савранському районі Одеської області генераторів резервного електроживлення.
Доповідач: Орлов О.А.
11. Про використання автотранспорту Савранської селищної ради для службових цілей.
Доповідач: Ткаченко А.В.
12. Про надання згоди на підписання Меморандуму про заєморозуміння та співпрацю з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа».
Доповідач: Гончарук О.В
13. Різні.
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.