Сьогодні, 14 вересня 2023 року, під головуванням виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна відбулось засідання виконавчого комітету Савранської селищної ради.
У засіданні виконавчого комітету селищної ради взяли участь депутат Подільської районної ради Олег Іспанюк, працівники структурних підрозділів селищної ради, старости та члени виконавчого комітету селищної ради.
На порядок денний засідання виконавчого комітету винесли наступні питання:
1. Про внесення змін до Положення про порядок видачі довідок виконавчим комітетом Савранської селищної ради, затвердження форми акту про підтвердження факту проживання дітей з батьками та визначення посадових осіб Савранської селищної ради, уповноважених на їх складання.
2. Про присвоєння поштових адрес житловим будинкам, які знаходиться на території Савранської територіальної громади Подільського району Одеської області.
3. Про підтвердження наявності поштових адрес житловим будинкам, які знаходиться на території Савранської територіальної громади Подільського району Одеської області.
4. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі, яка знаходиться по вул. Пушкіна в смт. Саврань Подільського району Одеської області.
5. Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (магазин), який знаходиться в с. Концеба Подільського району Одеської області.
6. Про списання житлового будинку по вул. Польова буд. 19 в с. Дубки Подільського району Одеської області.
7. Про затвердження протоколу засідання Координаційної ради з питань соціального захисту малозабезпечених верств населення Савранської селищної ради від 06.09.2023 р. №9 щодо надання адресної грошової допомоги на лікування та на поховання.
8. Про внесення змін до Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.
Також, розглянули 6 питань в закритому режимі.
Різне
В результаті своєї роботи члени виконавчого комітету всі питання порядку денного розглянули та ухвалили проекти рішень з внесеними правками та доповненнями.
Рішення засідання виконавчого комітету будуть оприлюднені на офіційному сайті