21 вересня 2021 року о 14:00 відбудеться презентація міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу, метою запуску якого є промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними партнерами з-за кордону. 

Англомовна версія веб-порталу передбачатиме аналітичну інформацію щодо фокусних для експорту секторів України, перелік та описи усіх виставок, торговельних місій, форумів, конференцій тощо, які заплановані в Україні, а також актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища. Додатково для користувачів буде доступна сорсингова платформа у вигляді каталогу українських компаній, які бажають знайти партнерів за кордоном. В свою чергу, іноземні імпортери матимуть змогу за допомогою функціоналу порталу комунікувати з наявними у каталозі українськими підприємствами, або ж замовляти індивідуальний підбір потенційних постачальників у разі відсутності компаній відповідно до наявних критеріїв. 

Трансляція здійснюватиметься на офіційній сторінці Дія.Бізнес (https://business.diia.gov.ua/), 

ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” (https://www.facebook.com/EEPO.Ukraine

та Міністерства цифрової трансформації України (https://www.facebook.com/mintsyfra) у соціальних мережах. 

Додатково передбачено синхронний переклад. Більше інформації –https://export.gov.ua/news/3391-anons_zapusku_mizhnarodnoi_versii_iedinogo_eksportnogo_veb-portalu

Міжнародна версія Єдиного експортного веб-порталу створена ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту” на платформі Дія.Бізнес за стратегічної та інституційної підтримки Уряду України, Міністерства економіки України та Міністерства цифрової трансформації при фінансовій підтримці Уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft fir Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.