В рамках роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Одеської області начальник Одеської ОВА Олег Кіпер зустрівся з керівником Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Габріелем Абрагамом.
Під час зустрічі підвели підсумки Форуму відновлення Одещини «Стратегічний горизонт. Гармонізація процесів», який відбувся 29 листопада 2023 року за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».
Також обговорили поточний стан та подальші кроки щодо співпраці Проєкту з Одеською ОВА та громадами регіону, продовження участі експертів проєкту в роботі над Стратегією відновлення Одещини.
Габріель Абрагам зазначив, що Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» готовий і надалі активно сприяти розвитку громад Одещини, зокрема надавати підтримку для отримання громадами грантів від ЄС, розшири цифрову підтримку області та підвищувати спроможність роботи ЦНАПів.
Окремо торкнулися питання щодо створення ГІС-порталу та забезпечення його функціонування.
Запланували проведення міжнародних заходів у 2024 році направлених розбудову та розвиток Одещини, залучення інвестицій та нових партнерів.
Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер подякував Габріелю Абрагаму за допомогу Одеській області та висловив сподівання на подальше активне співробітництво з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА».