Україна отримала ще 188 370 доз вакцини Comirnaty від   Pfizer-BioNTech

 Цю партію вакцини разом із розчинником для її розведення надав уряд США через ініціативу COVAX із забезпечення справедливого та рівного доступу до вакцин проти COVID-19 для всіх країн світу.

Доставку препарату організував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), зберігання й логістику із дотриманням відповідного холодового ланцюга забезпечує Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Раніше, у липні, ЮНІСЕФ доставив 2 000 040 доз вакцини Moderna від COVID-19, наданих урядом США через COVAX. Загалом, наразі Україна отримала 4 325 910 доз вакцин різних виробників (Pfizer, Moderna та AstraZeneca) в межах цієї ініціативи.

Поставки в межах COVAX продовжаться. До кінця 2021 року, як очікується, Україна має отримати достатню кількість вакцини у межах ініціативи, щоб захистити до 20% населення від COVID-19.

Міністерство охорони здоров'я України дякує партнерам за підтримку вакцинації українців від коронавірусної хвороби: UNICEF Ukraine usdos.ukraine USAID Ukraine - USAID Україна WHOUkraine EUDelegationUkraine ukinukraine deutschebotschaftkiew CanadainUkraine WorldBankUkraine EmbassyofSwedeninKyiv Gavi UnitedNationsUkraine.

Міністерство охорони здоров'я України